Reizen in corona-tijd

Laatste update: 11 juli 2021

Na meer dan een jaar strenge reisbeperking leek er even verandering op komst. Mijn reisgidsen die in 2020 waren gedrukt, zijn sinds een paar weken beschikbaar. En er zijn recent twee nieuwe titels uitgekomen: Extra Ardennen, nu met ook de Franse Ardennen, en Elzas, Vogezen Jura. Dat waren streken waar ik het afgelopen jaar nog wel naar toe kon voor research. Niet ver maar toch verrassend.  

Maar we zijn er nog niet, elk dag verandert de COVID-situatie en worden maatregelen aangepast. Wat had ik vooral Suriname een prachtig toeristenseizoen gegund, zo’n bijzonder land. De verre bestemmingen zullen nog even moeten wachten. Een mooie reis die je volgend jaar wilt maken nu vast voorbereiden met inlezen, kan natuurlijk wel. 

Want eigenlijk is een goede voorbereiding echt meer dan het halve werk: bestel de nieuwste reisgidsen nog vóór je gaat boeken!

Voor de meest recente reisinformatie, kijk op de website van de Rijksoverheid.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *